RASPORED INFORMATIVNIH ČASOVA           

Red.

br.

NASTAVNIK

Nastavni predmet

Dan i čas informativnog časa

 1.

Knežević Stanka

Crnogorski – srpski, bosanski, hrvatski jezik

četvrtak

8.35 -9.20

 2.

Grgurović Maja

Crnogorski – srpski, bosanski, hrvatski jezik

srijeda

10.30 – 11.15

 3.

Krstičević Tatjana

Crnogorski – srpski, bosanski,hrvatski, jezik

srijeda

8.30 – 9.20

 4.

Kašćelan Juliana

Engleski jezik

utorak

10.30 – 11.15

 5.

Francesković Dijana

Engleski jezik

petak

10.30 – 11.15

 6.

Vasić Lidija

Engleski jezik

četvrtak

8.35 -9.20

 7.

Franović Gordana

Italijanski jezik i Engleski jezik

utorak

9.40 – 10.25

 8.

Brkanović-Dončić Maja

Italijanski jezik

srijeda

8.35 -9.20

 9.

Todorović Dijana

Fizika

srijeda

9:40 – 10.25

 10.

Sotirović Snežana

Priroda i Biologija

utorak

9.40 – 10.25

 11.

Antović Branka

Biologija

utorak

8.35 -9.20

 12.

Đurđevac Maja

Hemija

ponedeljak

8.35 -9.20

 13.

Vukasović Elvira

Matematika

ponedeljak

11.20 -12.05

 14.

Veljović Stanka

Matematika

srijeda

10.30 – 11.15

 15.

Raković  Branka

Matematika

petak

9.40 -10.25

 16.

Peruničić Nikola

Osnovi Tehnike

ponedeljak

10.30 – 11.15

 17.

Usanović Vesna

Informatika

srijeda

10.30 – 11.15

 18.

Popović Dušan

Istorija

srijeda

9.40 – 10.25

 19.

Petrović Anita

Geografija

ponedeljak

10.30 – 11.15

 20.

Milićević Željko

Fizičko vaspitanje

srijeda

10.30 – 11.15

 21.

Jokić Dragana

Fizičko vaspitanje

četvrtak

10.30 – 11.15

 22.

Božović Ivan

Likovno vaspitanje

četvrtak

9.20 -10.25

 23.

Marković  Ivana

Muzičko vaspitanje

utorak

9.40 – 10.25

 24.

Kapetanović Sanja

Razredna nastava

srijeda

10.30 – 11.15

 25.

Ratković Slavka

Razredna nastava

utorak

9.40 – 10.25

 26.

Radoičić-Petrić Neda

Razredna nastava

utorak

10.30 – 11.15

 27.

Kapetanović Ivana

Razredna nastava

srijeda

9.40 – 10.25

 28.

Prevlis Danijela

Razredna nastava

srijeda

9.40 – 10.25

 29.

Maslovar Vesna

Razredna nastava

četvrtak

13.00 -13.45

 30

Stanić Ivana

Razredna nastava

srijeda

13.00 -13.45

 31.

Dončić Ljilja

Razredna nastava

petak

13.00 -13.45

 31.

Radonjić Tamara

Razredna nastava

utorak

13.00 -13.45

                                                                   

   

RASPORED INFORMATIVNIH ČASOVA

 

ŠKALJARI

 

Red.

br.

NASTAVNIK

Nastavni predmet

Dan i čas informativnog časa

  1.  

Adzić Ljilja  I1

Razredna nastava

ponedeljak

8.35 -9.20

 2.

Lalošević Tanja I2

Razredna nastava

petak

8.35 -9.20

 3.

Perović Snežana I3

Razredna nastava

srijeda

7.45 – 8.30

 4.

Kašćelan Dara  II1

Razredna nastava

srijeda

9.40 – 10.25

 5.

Nikolić Radmila  II2

Razredna nastava

ponedeljak

7.45 – 8.30

 6.

Radović Vanja  II3

Razredna nastava

srijeda

11.20 – 12.05

 7.

Krunić Angelina  III1

Razredna nastava

ponedeljak

11.20 – 12.05

 8.

Radonjić Nevenka III2

Razredna nastava

petak

9.40 – 10.25

 9.

Janinović Maja   III3

Razredna nastava

ponedeljak

9.40 – 10.25

 10.

Vujaš Biljana   IV1

Razredna nastava

utorak

9.40 – 10.25

 11.

Radonjić Marina  IV2

Razredna nastava

četvrtak

9.40 – 10.25

 

                                                                                         

 

      Direktor,

 

                                                                                          

           Neđeljko  Moškov     

 

ministarstvo-prosvjete
 
opstina-kotor

logo-skol-C13

banner-donji

Go to top